Kľúče, autokľúče a príslušenstvo

Máme kľúč pre každý zámok, autokľúč ku každému autu a k tomu široký výber krúžkov, visačiek, popruhov, príveskov a ďalšieho príslušenstva

Vyrábame všetky druhy kľúčov a autokľúčov (vrátane autokľúčov s čipom). Nákup polotovarov kľúčov a všetkých komponentov pre výrobu autokľúčov je možný iba v e-shope pro veľkoobchodných partnerov www.hbgroup.sk. V e-shope pre zákazníkov maloobchodu www.klucovecentrum.sk je možné zakoupiť len hotové kľúče, ktoré nevyžadujú rezanie kombinácie zubov alebo jamiek, alebo si objednať výrobu kľúča na zakázku.

Objednajte si nové kľúče z pohodlia svojho domova!

Pre zákazníkov maloobchodného e-shopu www.klucovecentrum.sk ponúkame službu objednania a výroby kľúčov na diaľku. Výrobu kľúčov podľa karty je možné objednať priamo v e-shope, pre výrobu ostatných kľúčov a autokľúčov, prosím navštívte ktorúkoľvek z našich predajní. V prípade záujmu o výrobu autokľúča odporúčame najskôr kontaktovať vami vybranú prevádzku a dohodnúť si ďalší postup s technikom.

Ponúkame tiež široký sortiment doplnkov ku kľúčom: krúžky, karabíny, visačky, rozlišovače, popruhy a ďalšie praktické drobnosti, napríklad nože.