Máte kľúč s kartou? Objednajte si výrobu kľúča v našom e-shope!

Niektoré uzamykacie vložky sú dodávané s bezpečnostnou, identifikačnou alebo servisnou kartou. Pokiaľ máte túto kartu, môžete si nechať vyrobiť ďalší kľúč, a to aj keď ste všetky kľúče stratili. Výrobu Vám radi zaistíme v ktorejkoľvek našej predajni alebo si výrobu kľúčov objednajte v našom e-shope z pohodlia svojho domova.

Ako to funguje?

1. Pošlite nám e-mail na info@hbgroup.sk. Do e-mailu napíšte:

  • kód uvedený na karte
  • požadovaný počet kľúčov
  • adresu, kam budete chcieť kľúče zaslať
  • telefón, aby sme Vás mohli v prípade potreby kontaktovať
  • a priložte fotografiu alebo sken karty.

2. Technik Vám pošle cenovú ponuku, predpokladaný termín doručenia a požiada Vás o platbu predom - prevodom.

3. Po prevedení úhrady technik kľúče vyrobí.

4. Vyrobené kľúče Vám doručí kuriér na Vami uvedenú adresu.

Cena dopravy pri objednávkach do 100 € s DPH je 4 €, pri objednávke nad 100 € s DPH od nás máte dopravu zdarma. Doručujeme len na území SR.

 Mám kartu, chcem objednať kľúč!

DÔLEŽITÉ: Pretože sa jedná o zakázkovú výrobu, na vyrezané kľúče sa nevzťahuje možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Vyrábame kvalitné kľúče STAR, CES, CISA, FAB, KABA, GE-GE a ďalších značiek

Všetky kľúče vyrabajú naši skúsení technici z kvalitných polotovarov a na profesionálnych elektronických strojoch Silca. Pri výrobe kľúča podľa údajov z karty každý vyrezaný kľúč kvalitou úplne zodpovedá originálnemu kľúču.

Upozorňujeme, že niektoré špeciálne typy a profily kľúčov nemusia byť dostupné. V takom prípade Vás technik bude informovať, že požadovaný kľúč nie je možné vyrobiť a odporučí Vám kľúčiara vo Vašom regióne, ktorý sa jeho výrobou zaoberá.

Nemáte kartu?

  • Pokiaľ se jedná o vložku bez karty, prípadne so servisnou alebo identifikačnou kartou, kľúče Vám radi vyrobíme aj bez karty. Zastavte sa v ktorejkoľvek našej predajni.
  • Pokiaľ sa jedná o vložku s bezpečnostnou kartou, potom je ďalšie kľúče možné vyrobiť iba po predložení bezpečnostnej karty. Tá totiž slúži k ochrane kľúčov pred neoprávneným kopírovaním a dokladá, že práve Vy ste majiteľom vložky. Bez bezpečnostnej karty nie je možné kľúče vyrobiť.